Karlik Deco w nowoczesnych wnętrzach. Mała rzecz, która robi ogromną różnicę!

Każdy designer wnętrz wie, jak ważne są szczegóły. Czasami nawet niepozorne elementy mogą znacząco podnieść wartość estetyczną pomieszczenia. Jak ma się do tego seria Karlik Deco? Czym dokładnie jest i jak wpływa na charakter wnętrza? O tym poniżej.

Czym jest Karlik Deco?

To nietuzinkowe rozwiązanie z zakresu włączników i gniazd elektrycznych. Połączenie skromnej elegancji z funkcjonalnością dnia codziennego. Trudno bowiem wyobrazić sobie współczesny dom, mieszkanie czy biuro bez dostępu do prądu, prawda? Ramki Karlik Deco wynoszą sprawę na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim podstawowe elementy użytkowe stają się jednolitą częścią projektu wnętrz. Można je dopasować do absolutnie dowolnej aranżacji. Wykonanie zaś zapewnia trwałość na wiele lat.

Popularne ramki na gniazda elektryczne i nie tylko

Gniazda antenowe TV, sieć LAN czy włączniki światła – to z pozoru drobiazgi. Niemniej niewłaściwy dobór obudowy może spowodować, że owe drobiazgi bardzo negatywnie wpłyną na charakter danego pomieszczenia. Odpowiedni wybór ramek natomiast da efekt całkiem odwrotny lub sprawi, że gniazda w ogóle staną się niewidoczne. Współczesna technologia takich elementów pozwala na łatwe łączenie z wieloma rodzajami i kształtami ramek uniwersalnych. Jeśli chodzi o Karlik Deco, seria posiada ramki wielokrotne, czyli idealne do montażu zarówno w pionie, jak i poziomie. Istnieje też możliwość zabudowy mechanizmów o kształtach niestandardowych, do czego służą zestawy ramek modułowych na przykład. Rzecz w tym, że seria Deco pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb bez konieczności ponoszenia kompromisów.

To samo można powiedzieć o kolorach. Klienci cenią sobie grafitowy mat, czy srebrny metalik. Popularny jest również brązowy metalik, który doskonale sprawdza się w połączeniu z drewnem. Ramka transparentna z kolei idealnie pasuje do bardziej nowoczesnego wnętrza lub pracowni komputerowej, dajmy na to. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że ramka Deco jest tak popularnym wyborem. Pozwala bowiem na wyposażenie całego biurowca albo hotelu.

Wyjątkowe ramki Deco Soft

Tworzywo Deco Soft natomiast pozwala na idealne przyleganie do ściany. Uniwersalne ramki z tej serii są kompatybilne z niemal wszystkimi mechanizmami Karlik Deco. Zestaw zapewni całkowite bezpieczeństwo przed kurzem oraz długotrwały użytek bez obawy, że gniazdo lub włącznik ulegnie destabilizacji i się przekrzywi albo całkiem odejdzie ze ściany. Przeciwnie.

Redakcja variantclub.pl